06.09.2016

Monitoring do Twojego biura w Elblągu

„W biurach często strategiczne znaczenie ma stopień rozpoznawalności osób na obiekcie i czas przechowywania zapisanego obrazu na dysku. W kwestii jakości obrazu warto od razu zaznaczyć, że co prawda można używać jeszcze kamer analogowych, jednak oferowany w tym systemie obraz definitywnie odstaje możliwościami od pozostałych, aktualnych technologii.” zauważają specjaliści z elbląskiej firmy JUPI.

JUPI | www.jupi.pl | ochrona Elbląg | monitoring Elbląg | archiwizacja dokumentów Elbląg  

Największe znaczenie dla skuteczności systemu ma oczywiście użyta w kamerze technologia i rozdzielczość zapisanego obrazu. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze obiektyw zastosowany w kamerze. Bardzo często odpowiednio dobrany obiektyw ma większe znaczenie niż liczba megapikseli kamery (co oczywiście zależne od odległości między kamerą, a obserwowanym punkcie w biurze). Monitoring w biurze bardzo często posiada wymóg dłuższego przetrzymywania obrazu na dysku w celu odtworzenia zajść na obiekcie. Zapis na 7 dni zwykle wystarczy na przeprowadzenie wszystkich potrzebnych czynności – w tym celu należy odpowiednio zaplanować jakość zapisywanego obrazu i pojemności używanych dysków.

Projektując monitoring do biura można wykorzystać istniejącą na obiekcie sieć komputerową – tak długo jak będzie to system IP. Jeżeli posiadamy w biurze gotową sieć, to w takim przypadku najprawdopodobniej posiadamy już potrzebne do działania systemu monitoringu urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu ograniczymy dodatkowe koszty i zmniejszymy liczbę prac do wykonania.

 

To tylko wstęp do rozmowy o monitoringu w Twoim biurze w Elblągu

Zadzwoń teraz i zaproś Doradcę JUPI do Twojej firmy 55 235 42 60