Zapewnienie bezpieczeństwaTo priorytet Naszych działań

Koncesja

Posiadamy koncesję MSWiA nr L- 0724/00, która daje nam możliwość zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony naszych klientów. Pozwala on nam prowadzić działania w zakresie stałej bądź doraźnej ochronie osób i mienia, a także na stworzeniu fizycznych zabezpieczeń technicznych. Dzięki temu nasz wykwalifikowany personel może zapewnić skuteczną ochronę obiektów zarówno cywilnych jak i wojskowych. Dodatkowo mamy również uprawnienia niezbędne do konwojowania wartościowych osób oraz przedmiotów.

CNBOP - PIB

Skuteczna ochrona nie sprowadza się wyłącznie do obrony dobytku czy własnej osoby przed niepożądanym działaniem osób trzecich. Poważnym zagrożeniem jest również ogień, który może doprowadzić do groźnych pożarów. Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższym poziom ochrony przed działaniem tego żywiołu przeszliśmy odpowiednie szkolenie w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej. Dzięki temu możemy dla Państwa wykonać projekt, instalacje oraz konserwacje dopasowane do potrzeb systemu sygnalizacji pożaru.

Roger

Skuteczna ochrona nie może obejść się bez odpowiednich urządzeń elektronicznych. Nie tylko utrudniają one wtargnięcie osób niepożądanych, ale również poprawiają jakość monitoringu. Właśnie dlatego w naszej pracy korzystamy z dedykowanych rozwiązań firmy Roger. To marka znana zarówno w Polsce, jak i na zachodzie Europy, która posiada ponad 20 letnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji elektronicznych systemów zabezpieczeń. W naszej pracy wykorzystujemy te urządzenia zarówno do ochrony obiektów jak i powierzonego mienia.

SATEL

Inteligentne systemy alarmowe Satel sprawdzają się w każdego rodzaju obiektach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom potrafią zapewnić skuteczną ochronę nawet z dużych odległości. Stam-2 to oprogramowanie, które wykorzystujemy w codziennej pracy do monitoringu różnego typu obiektów. Pozwala stworzyć wirtualny plan obiektu oraz sprawdzać za pomocą czujek stopień bezpieczeństwa poszczególnych pomieszczeń. Dzięki temu jesteśmy wstanie zapewnić Państwu najwyższy poziom ochrony nawet z dużych odległości.

Mikron

Naszym klientom oferujemy systemy zabezpieczeń technicznych firmy Mikron. To doskonałe i certyfikowane urządzenia wykorzystywane do tworzenia skutecznej ochrony antypożarowej. Dzięki współpracy z firmą Mikron jesteśmy wstanie zapewnić naszym klientom jeszcze skuteczniejszą ochronę powierzonego mienia, czy danego obiektu.

Target Training

Odpowiednie zabezpieczenie techniczne jest kluczowe dla zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa obiektu, terenu oraz znajdujących się na nim osób. Jednak wymaga ono nie tylko odpowiedniej licencji, ale też właściwego szkolenia. Właśnie dlatego w Centrum Szkoleń Branży Ochrony i Zabezpieczeń Technicznych przeszliśmy szkolenie uzyskując uprawnienia w zakresie administrowania, projektowania i montażu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych stopni 1-4/klas SA3-SA4 wg Normy Obronnej. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu usługi ochrony osób oraz mienia o najwyższym poziomie skuteczności.