12.09.2021Nowe szkolenia

14 kwietnia 2021 - Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zabytków (NIMiOZ) potwierdza ukończenie szkolenia z zakresu: Projektowanie, instalowanie i konserwacja systemów zabezpieczenia elektronicznego w muzeach i obiektach zabytkowych przez Jerzego Ząbka.

28 kwietnia 2021 - Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy potwierdza - ukończenie szkolenia z zakresu: Konserwacji systemów sygnalizacji pożarowej przez Marka Jasiulewicza.
Czytaj więcej

03.02.2021Współpraca z firmą PIKA Sp. z o.o.

03 lutego 2021 JUPI zawarło umowę współpracy z liderem rynku zarządzania informacją i wiedzą firmą PIKA Sp. z o.o. w Gdańsku w zakresie wspólnego świadczenia usług z zakresu: e-kancelarii (Archiwum Cyfrowe), e-teczek (Elektroniczna Teczka Osobowa, Elektroniczna Teczka Lokatorska) itp.
Czytaj więcej

20.01.2021Wykorzystywanie systemu SAFESTAR

W styczniu 2021 roku rozpoczęliśmy świadczenie usług monitorowania SSWiN z wykorzystaniem systemu SAFESTAR.
Czytaj więcej

10.09.2020CBC – GANZA CONTROL

Posiadamy licencje do obsługi videoanalityki japońskiej firy CBC - GANZA CONTROL.
Czytaj więcej

12.12.2016Elbląg. Monitoring kamery i alarm zamów w JUPI

Mój dom jest moją twierdzą - to angielskie przysłowie powinien wziąć sobie do serca każdy właściciel nieruchomości. Wyposażenie naszego domu może bowiem stanowić łakomy kąsek dla złodziei, a przez to poważnie zagrożone jest także bezpieczeństwo naszych bliskich i nas samych.

Dobre zamki i drzwi antywłamaniowe na pewno są istotnym elementem ochrony domu, ale jeśli stoi on na uboczu lub wejście do niego nie jest dobrze widoczne z ulicy, włamywacz może spokojnie pracować nad ich sforsowaniem. I prędzej czy później dostanie się do środka. Poza tym nie musi się męczyć z zamkiem i solidnymi drzwiami – łatwiej jest przecież wejść przez okno. Sposobem na utrudnienie mu działania jest wyposażenie domu w instalację alarmową. Już sama informacja o tym, że dom jest chroniony alarmem (tablica z ostrzeżeniem bądź widoczny element systemu alarmowego), często wystarcza, żeby zniechęcić potencjalnych włamywaczy.

JUPI zadba o to aby twój dom był bezpieczny, funkcjonalny i komfortowy. Dopasujemy do Twoich potrzeb monitoring, stworzymy bezprzewodową sieć, a nawet sprawimy, że Twój dom stanie się inteligentny. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z JUPI

55 235 42 60 | sekretariat@jupi.pl
Czytaj więcej

Strona 1 z 3123