12.12.2016Elbląg. Monitoring kamery i alarm zamów w JUPI

Mój dom jest moją twierdzą - to angielskie przysłowie powinien wziąć sobie do serca każdy właściciel nieruchomości. Wyposażenie naszego domu może bowiem stanowić łakomy kąsek dla złodziei, a przez to poważnie zagrożone jest także bezpieczeństwo naszych bliskich i nas samych.

Dobre zamki i drzwi antywłamaniowe na pewno są istotnym elementem ochrony domu, ale jeśli stoi on na uboczu lub wejście do niego nie jest dobrze widoczne z ulicy, włamywacz może spokojnie pracować nad ich sforsowaniem. I prędzej czy później dostanie się do środka. Poza tym nie musi się męczyć z zamkiem i solidnymi drzwiami – łatwiej jest przecież wejść przez okno. Sposobem na utrudnienie mu działania jest wyposażenie domu w instalację alarmową. Już sama informacja o tym, że dom jest chroniony alarmem (tablica z ostrzeżeniem bądź widoczny element systemu alarmowego), często wystarcza, żeby zniechęcić potencjalnych włamywaczy.

JUPI zadba o to aby twój dom był bezpieczny, funkcjonalny i komfortowy. Dopasujemy do Twoich potrzeb monitoring, stworzymy bezprzewodową sieć, a nawet sprawimy, że Twój dom stanie się inteligentny. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z JUPI

55 235 42 60 | sekretariat@jupi.pl
Czytaj więcej

04.11.2016Elbląg.Twój sklep bezpieczny z JUPI

1/3 kradzieży w sklepach dokonywana jest przez pracowników. W ostatnich latach zmniejszyła się ilość kradzieży dokonywanych przez osoby z zewnątrz, ale rośnie problem z „wewnętrznym wrogiem” czyli pracownikiem okradającym pracodawcę. Najczęściej ginie alkohol oraz kosmetyki. Pracownicy mają przewagę na „zewnętrznymi złodziejami”, że znają układ sklepu, wewnętrzne zasady bezpieczeństwa i łatwiej im wynieść towar.

Czytaj więcej

24.10.2016Elbląg. Bezpieczna Firma i Biuro z JUPI

Włamanie nawet jeżeli nic nie zginęło to kłopot organizacyjny w każdej firmie. Sprawdzanie, porządkowanie, rozmowy z pracownikami, często wizyta Policji. Taki przestój w pracy to zawsze strata dla właściciela

Pamiętaj, że włamywaczy odstrasza już sam widok kamer na zewnątrz budynku
Zapraszamy do JUPI po szczegółową ofertę dla Twojej Firmy
Czytaj więcej

21.09.2016Elbląg. Zabezpiecz swój plac budowy z JUPI

Niezależnie od tego, czy rozpoczynamy budowę domu czy dużego wieżowca, powinniśmy już na początku zastanowić się nad odpowiednim zabezpieczeniem mienia. Jak zadbać o to, by plac budowy nie padł łupem drobnych lub zorganizowanych szajek złodziei? Przepisy prawa budowlanego oraz zasady BHP z DzU z 2003 r., nr 47, poz. 401 mówią o tym, że teren budowy trzeba ogrodzić. Ogrodzenie powinno mieć nie mniej niż 1,5 metra aby uniemożliwić niepożądanym osobom wstęp na plac budowy. Ponadto, jeśli nie jest to możliwe do zrealizowania, należy oznaczyć granice działki lub ustalić stały nadzór nad terenem. Szczegółowe warunki stawiania ogrodzenia mówią o tym, że powinno się ono znajdować w nie mniejszej odległości niż 1/10 wysokości budynku, ponieważ w czasie prac na wysokości mogą spaść różnego rodzaju materiały. Jeśli budynek powstaje w zwartej zabudowie miejskiej, odległość może być mniejsza. Ogrodzenie jest pewnego rodzaju zabezpieczeniem, jednak nie chroni właścicieli posesji przed złodziejami, którzy jednym ruchem mogą przeskoczyć ogrodzenie i wynieść z placu budowy kosztowne materiały lub urządzenia. Pomyśl o profesjonalnym zabezpieczeniu swojego placu budowy - prześlij do JUPI zapytanie o monitoring placu budowy.
Czytaj więcej

20.09.2016Elbląg. Archiwizacja dokumentów dla Twojego Biura

Wychodząc naprzeciw wszystkim problemom z dokumentami biurowymi, JUPI oferuje kompleksową pomoc w zakresie odpowiedniego postępowania z dokumentacją. W wyniku przeprowadzonych usług archiwizacyjnych klienci, którzy z nich skorzystali mogą czuć się bezpiecznie, mając świadomość, że zajęli się tym profesjonaliści. Archiwizowanie dokumentów pozwala na spokój i utrzymanie wszystkiego w jak najlepszym porządku. Ogromne doświadczenie i pełen profesjonalizm pomaga nam oferować usługę na bardzo wysokim poziomie.

Zamów ofertę archiwizacji dokumentów archiwum@jupi.pl

Archiwizacja dokumentów znakomicie wspomaga działalność każdego biura. Pozwala w sposób profesjonalny zabezpieczyć wytworzone dokumenty. Nowoczesne zarządzanie firmą czy instytucją nie może obyć się bez odpowiednio prowadzonej dokumentacji, która w bezpieczny sposób zostanie przechowana. Dobrą organizację biura tworzą zespolone ze sobą procedury obiegu dokumentów. Jeśli procedury te są zachwiane, to cała organizacja funkcjonowania instytucji czy korporacji staje się niepewna. Dopuszczenie do takiej sytuacji może przysporzyć wielu problemów. Pamiętać należy, że w dobie postępu informatyzacji i techniki, dostęp do informacji staję się niezwykle ważny. Tak samo ważne jest prawidłowe zabezpieczenie tej informacji. Dlatego archiwizacja dokumentów w naszym wykonaniu pozwala na zachowanie porządku i gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
Czytaj więcej

Strona 1 z 212